Ședință extraordinară

Consiliul Judeţean Timiş se convoacă în şedinţă extraordinară, care se va desfășura online, în sistem videoconferință, în data de 10 octombrie, ora 9:00, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 196/20.07.2022 privind aprobarea proiectului „Renovare energetică moderată a blocului cu locuințe de serviciu în regim de înălțime S+P+3E localitatea Timișoara, Str. Martir Marius Ciopec, nr. 3, județul Timiș, Carte funciară 448695-C1”.
  2. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 197/20.07.2022 privind aprobarea proiectului „Renovare energetică moderată a clădirii administrative – localitatea Lugoj, Str. Timișoarei, nr. 27 – 33, jud. Timiș, Carte funciară 400067”.
  3. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 199/20.07.2022 privind aprobarea proiectului „Renovare integrată corpuri clădiri C1, C2 și C6 – Liceul Tehnologic Special Gheorghe Atanasiu”.
  4. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 200/20.07.2022 privind aprobarea proiectului „Renovare energetică moderată a clădirii Corp C7 Liceul Tehnologic Special Gheorghe Atanasiu”.
  5. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 201/20.07.2022 privind aprobarea proiectului „Renovare integrată a clădirii – casă cu 1 etaj grădiniță de copii – Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Paul Popescu Neveanu”.
  6. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 202/20.07.2022 privind aprobarea proiectului „Renovare energetică moderată a clădirii Centrului Școlar pentru Educație Incluzivă Constantin Păunescu Recaș”.
  7. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 203/20.07.2022 privind aprobarea proiectului „Renovare energetică moderată a clădirii Corp C1 – Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Constantin Pufan”.
  8. Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 204/20.07.2022 privind aprobarea proiectului „Renovare energetică moderată a clădirilor Corp C6 și Corp C7 – Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Alexandru Roșca”.
  9. Proiect de hotărâre privind aprobarea finanțării structurilor sportive de drept public, în anul 2022.
  10. Întrebări, interpelări, informări.